holiday box

Pamiętaj, przezorny zawsze ubezpieczony! Ubezpiecz swoje wakacje od kosztów rezygnacji i zadbaj o swoje bezpieczeństwo podczas wyjazdu.

Wykupując wycieczkę z TUI - Państwa ubezpieczycielem jest Allianz. W pakiecie zawarte jest ubezpieczenie PODSTAWOWE, które w niektórych przypadkach może nie być wystarczające, dlatego jest możliwość wykupienia ubezpieczenia STANDARDOWEGO lub OPTYMALNEGO. Dostępne wersje dają możliwość dobrania poziomu ochrony do konkretnych potrzeb związanych z danych wyjazdem. Korzystający z usług biura turystycznego TUI mogą Państwo objąć swój wyjazd dodatkową ochroną na wypadek nagłej zmiany planów. Obejmie ona rezygnację lub skrócenie podróży i wcześniejszego powrotu do kraju. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Coral Travel - Wraz z wykupieniem wczasów, mogą Państwo liczyć również na ochronę ubezpieczeniową, którą zapewnia ERGO. Ubezpieczenie turystyczne Coral Travel jest dostępne w czterech wariantach: WARIANT BASIC – dostępny w cenie pakietu, a także warianty dostępne po dodatkowej opłacie wariant OPTIMUM, wariant MAX i wariant MAX PLUS. Ponadto klienci Coral Travel mają możliwość rozszerzenia swojego pakietu ubezpieczeń m.in. o następstwa chorób przewlekłych, amatorskie uprawianie sportów wysokiego ryzyka czy ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży. Aby dowiedzieć się więcej - skontaktuj się z nami. 

Grecos Holiday- W cenie imprezy mają Państwo zagwarantowane ubezpieczenie w wariancie PODSTAWOWYM Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A.  Może się jednak zdarzyć, że będzie ono niewystarczające. Warto więc zwiększyć swoją ochronę, dokupując do rezerwacji pakiet ubezpieczeń dodatkowych, tj. Ubezpieczenie OPTYMALNE, a także VIP.  Ubezpieczenie kosztów rezygnacji pozwoli Państwu odzyskać pieniądze, gdy z przyczyn zdrowotnych lub losowych będziecie musieli Państwo odwołać lub przerwać wyjazd.

Edytuj
Zbuduj z nami wspomnienia!
edytuj
Dlaczego my?
Sprawdzone hotele
Większość hoteli z naszej oferty sprawdziliśmy osobiście. Zaufaj naszemu doświadczeniu.
Oferta renomowanych partnerów
W swojej ofertcie mamy wycieczki
organizowane przez Grecos i TUI.
Kompleksowa organizacja
Z nami ubezpieczysz swoje wakacje,
i zorganizujesz transfer lotniskowy.
Indywidualne podejście
W przeciwieństwie do dużych sieciowych biur podróży na każdym etapie załatwisz z nami wszystko bezpośrednio. Bez infolinii.