holiday box

Biuro Podróży Holiday Box powstało 10.06.2010 w Lesznie. Od 13 lat spełniamy marzenia podróżnicze klientów nie tylko lokalnie, ale także na całym rynku polskim.

Nasza historia zaczęła się, gdy Edyta, przyszła właścicielka biura, postanowiła zrealizować swoje marzenie o pracy w branży turystycznej. Po skończonych studiach na kierunku Turystyka i Rekreacja, podjęła dalszą naukę w Wielkiej Brytanii i tam po 2 latach rozpoczęła pracę w lokalnym biurze podróży.

W 2010 roku po powrocie do Polski,  Edyta zdecydowała się założyć własne biuro podróży w Lesznie. Niedługo po otwarciu biura do Edyty dołączył jej mąż Sławek oraz siostra Diana.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży, Holiday Box szybko zdobyło uznanie klientów. Specjalizujemy się w organizacji nie tylko standardowych wakacji, ale również wyjątkowych podróży tematycznych, luksusowych wypadów oraz niezapomnianych przygód.

Przez te wszystkie lata śledzimy aktualne trendy w turystyce, ale także aktywnie uczestniczymy  w lokalnych wydarzeniach jak na przykład Targi Ślubne. W roku 2019 Edyta, a w roku 2021 Rozalia zdobyły wyróżnienie w konkursie na Agenta Roku.

Dzisiaj nasz zespół liczy pięcioosobową drużynę. Edyta zajmuje się organizacją wyjazdów firmowych incentive, a Sławek, Rozalia, Paulina i Natalia doradzają w wyborze najlepszych wakacji klientom indywidualnym. Współpracujemy z liderami branży turystycznej. W swojej ofercie mamy TUI POLAND, GRECOS HOLIDAY, CORAL TRAVEL, EXIM TOURS, SUN&FUN oraz REGENT.

Edytuj
Zbuduj z nami wspomnienia!
edytuj
Dlaczego my?
Sprawdzone hotele
Większość hoteli z naszej oferty sprawdziliśmy osobiście. Zaufaj naszemu doświadczeniu.
Oferta renomowanych partnerów
W swojej ofertcie mamy wycieczki
organizowane przez Grecos i TUI.
Kompleksowa organizacja
Z nami ubezpieczysz swoje wakacje,
i zorganizujesz transfer lotniskowy.
Indywidualne podejście
W przeciwieństwie do dużych sieciowych biur podróży na każdym etapie załatwisz z nami wszystko bezpośrednio. Bez infolinii.